301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Eylül 2018 - Pazartesi 11:07
 
347 AFYON ÇEVİRİ BÜROSU PROTRANSLATE İLE YEMİNLİ TERCÜME
Kişisel gelişiminin ve ikili ilişkilerin en önemli noktasından biri olan dil iletişimi, her tür alanda ön plana çıkmaktadır.
EĞİTİM Haberi


Kişisel gelişiminin ve ikili ilişkilerin en önemli noktasından biri olan dil iletişimi, her tür alanda ön plana çıkmaktadır. Özellikle de ticaret, eğitim ve sosyal kavramların temelini oluşturan dil agoritması, bireylerin karşılıklı fikir alışverişi yapabilmesine imkân tanımaktadır. Bu sektörde hizmet veren Afyon çeviri bürosu alanında uzman olan bir ekibe sahiptir. Büroda görev yapan tüm çevirmenler rutin olarak eğitimlerden geçirilmekte ve tüm işlemlerin daha pratik bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca Afyon çeviri bürosu internet üzerinden de hizmet vermektedir. İstediğiniz makaleleri, tezleri ve resmi evrakları ofise mail olarak atabilir ve kısa bir süre içerisinde yani dilde yazılmış olan metinlerinize kavuşabilirsiniz.

 

Afyon çeviri bürosu sektörün gerektirdiği bilgi ve birikime sahiptir. Dünyanın tüm dillerinde hizmet verebilen söz konusu ofis, aynı zamanda yapmış olduğu yenilikçi çalışmalar ile de ön plana çıkmaktadır. Farklı branşlara ve uzmanlık alanlarına göre gruplara ayrılmış olan tercümanlarımız tüm metinleri araştırmakta ve asıl anlatılmak istenen olayı ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede farklı bir dilde tekrar kaleme alınacak metinin anlatım bütünlüğü koruma altına alınmaktadır. Afyon çeviri ofisi tarafından geliştirilen protranslate programa farklı iller ve bölgeler içinde hizmet vermektedir. Ayrıca kelime sayısına göre hesaplanan ücretleri de kullanıcının bilgisi dâhiline sunan bu program düzenli olarak güncellenmektedir.

 

Resmi belgeler, hukuki yazılar gibi önem arz eden metinlerin farklı dillere çevrilmesi ve bu metinlerin tüm kamu kuruşlarında geçerlik kazanması için gerekli olan yeminli tercüme hizmeti Afyon çeviri bürosu tarafından verilmektedir. Ayrıca çevirisi tamamlanan tüm metinler kalite kontrollerden geçirilmekte ve olası hatalar, kelime yanlışları veya noktalama işaretleri düzeltilmektedir. Bu sayede Afyon çeviri bürosu tarafından hazırlanan tüm metinler kusursuz bir şekilde müşteriye iletilmektedir. Merak ettiğiniz tüm sorular, hizmetler ve fiyatlar hakkında bilgi almak için kurumun web sitesini ziyaret edebilir veya da müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Afyon çeviri bürosu Protranslate ile yeminli tercümehizmetinin kalitesini her geçen gün daha da arttırmakta ve noter onaylı çeviri işlemlerinde de görev almaktadır.

Kaynak: (Afyon Kent Haber) - Afyon Kent Haber Editör: Afyon Haber Merkezi
 
Etiketler: 347 AFYON ÇEVİRİ BÜROSU PROTRANSLATE İLE YEMİNLİ TERCÜME
Yorumlar
Afyon
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 15.07.2019
Bugün
13° - 25°
Salı
12° - 27°
Çarşamba
15° - 24°
Afyon

Güncelleme: 14.07.2019
İmsak
03:50
Sabah
05:37
Öğle
13:09
İkindi
17:03
Akşam
20:30
Yatsı
22:09
Basın İlan Kurumu

Haber Yazılımı