301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Mayıs 2019 - Pazartesi 19:05
 
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA'DAN SULTANDAĞ'INA MÜJDE
Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, hafta sonu gitmiş olduğu İstanbul’dan Afyonkarahisar’a dönerek çalışmalarını sürdürdü.
SİYASET Haberi


Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, hafta sonu gitmiş olduğu İstanbul’dan Afyonkarahisar’a dönerek çalışmalarını sürdürdü.

İstanbul’daki Afyonkarahisarlılar İftarda Buluştu

Milletvekili Av. Ali Özkaya, İstanbul Altın Rafinerisi sahibi hayırsever iş adamı Özcan Halaç ev sahipliğinde İstanbul’da düzenlenen Afyonkarahisarlıların buluştuğu iftar programına katılarak, yenilenecek seçimler öncesi hemşerileri ile bir araya geldi. Ak Parti döneminde İstanbul ve Afyonkarahisar’da ki gelişmelere dikkat çeken Özkaya, İstanbul’da yaşayan 60.000 Afyonkarahisarlı hemşerimizin 23 Haziran’da Binali Beye gereken desteği vereceğine inancım tamdır, dedi.

İftar sonrası Afyonkarahisar’a dönüş yolunda Vali Mustafa Tutulmaz ve Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Gebze Darıca Afyonlular Derneğini ziyaret etti.

Sultandağ’ında Su Sorunu Kalmayacak

Milletvekili Ali Özkaya, çalışmalarına bu dönem Ak Belediyecilikle tanışan Sultandağ’ında devam etti. Sultandağ merkezde yer alan Yenimahalle ve Çavuş mahallelerinde yılın belli dönemlerinde akmayan çeşme sularına çözüm bulmak için gerekli çalışmaların başlatıldığını belirten Özkaya, kadınlarımız başta olmak üzere su sorunu yaşayan bütün hemşerilerimizin sürekli olarak su içeceği müjdesini verdi.

Su sıkıntılarının ilk etapta en aza indirgenmesi amacı ile ilçemize kazandırılan 150 tonluk mobil depoyu da inceleyen Özkaya, en kısa sürede DSİ tarafından 1500 tonluk kalıcı deponun yapılacağını ve İller Bankası Su Kanalizasyon ve Altyapı Projeleri (SUKAP) kapsamında alt yapı sistemlerinin kurulacağınıbu hizmetlerle birlikte Sultandağı'nda su sorunu kalmayacağınıifade etti.

Spor Tesisleri Yenilenerek Hizmet Vermeye Devam Edecek

Belediye başkanı Mehmet Aldırmaz, İl genel Meclisi Üyesi Doğan Kayış, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Genç ile birlikte Sultandağ’ında yapılması planlanan projeleri yerinde incelemeye devam edenMilletvekili Özkaya, ilçede bulunan halı sahanın öncelikle yeniden yapılması için girişimlerde bulunulacağını mümkün olmaması halinde en güzel şekilde yenilenerek vatandaşların hizmetine açılacağını belirtti. Kapalı spor salonunu da gezen Milletvekili, eksiklerin tamamlanarak projelerin ve tesislerin bir an önce hayata geçirilerek hizmete açılması için her türlü desteği verdiklerini ifade etti.

Hal ve Sanayi Dükkanları Hemşerilerimize Yakışır Hale Getirilecek

Sultandağ sanayi sitesi ve bölgede bulunan hal dükkanlarını gezerek esnafla bir araya gelen Özkaya, dünyaya en güzel kirazların ihracatının yapıldığı hal dükkanlarının harabe hale geldiğini, esnafımıza yakışır meyve alım satım merkezinin ve sanayi dükkanlarının yeniden yapılarak hizmete açılacağını ifade etti.

Eber Gölünde Turizmin Canlandırılması Bölgeye Katkı Sağlayacak

Eber Gölü Koca Oğuz mevkiinde yürüyüş yaparak kayıkla gölde de kısa bir gezinti yapan Özkaya, Eber Gölü’nün adeta bir cennet köşesi olduğunu turizmin canlandırılması halinde bölgenin ve Sultandağ’ının hak ettiği değeri göreceğine inandığını belirtti.

Sonrasında Çınar Altı Anıt Parkında vatandaşlarla sohbet eden Özkaya, inşaatı devam eden ihracaata yönelik pelet tesislerini gezerek bilgi aldı.

Kaynak: Editör: Afyon Haber Merkezi
 
Etiketler: AK, PARTİ, MİLLETVEKİLİ, ÖZKAYA'DAN, SULTANDAĞ'INA, MÜJDE,
Yorumlar
En Çok Okunanlar
Afyon
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 23.10.2019
Bugün
- 19°
Perşembe
- 22°
Cuma
- 22°
Afyon

Güncelleme: 22.10.2019
İmsak
05:45
Sabah
07:07
Öğle
12:47
İkindi
15:49
Akşam
18:18
Yatsı
19:35
Basın İlan Kurumu

Haber Yazılımı