Haber Detayı
27 Ocak 2018 - Cumartesi 03:50
 
“BAŞKAN KARAGÖZ İHSANİYE ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ”
MHP İhsaniye Belediye Başkanı Şaban ÇABUK ve Kayıhan Belediye Başkanı Ömer ŞAHİN ‘e şeçildiği gün itibarı ile bu güne kadar gösterdiği başarılarından dolayı plaket takdim edildi. MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet KARAGÖZ , parti...
AFYON HABER Haberi


MHP İhsaniye Belediye Başkanı Şaban ÇABUK ve Kayıhan Belediye Başkanı Ömer ŞAHİN ‘e şeçildiği gün itibarı ile bu güne kadar gösterdiği başarılarından dolayı plaket takdim edildi.

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet KARAGÖZ , parti yöneticileri Doğan ŞİMŞEK , Bekir ÖZERDEM ve Hamit ÇAKIR oluşan heyet İhsaniye Belediye Başkanı Şaban ÇABUK ve Kayıhan Belediye Başkanı Ömer ŞAHİN ‘ i makamlarında ziyaret etti. Çalışmaları hakkında bilgi alan heyet daha sonra seçildikleri günden bu güne kadar gösterdikleri başarılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

İl Başkanı Mehmet KARAGÖZ ‘’ bu gün ikisi de biri birinden değerli başkanlarımız ile bir araya geldik. Heyetimize yaptığı çalışmalar ile ilgili raporlar sundular. Bizlerde gördük ki Belediye Başkanlarımız vatandaşa hizmet hususunda kendileri ile yarışa girmişler. Çok şükür ki ne bizlerin ne de kendilerinin başlarını öne eğdirmeden bu hak davasında gece gündüz çalıştılar. Biz kendilerinden ziyadesi ile memnunuz. Değerli başkanlarımıza bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim. ‘’ dedi.

MHP İhsaniye İlçe Başkanı Salih ÖNCÜL ‘’ İL BAŞKANLIĞIMIZIN DÜZENLEDİĞİ PLAKET PROGRAMINA KATILDIK. İHSANİYEDE BİZLERİN YÜZ AKI OLAN İHSANİYE BELEDİYE BAŞKANIMIZ ŞABAN ÇABUK VE KAYIHAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ ÖMER ŞAHİN İLE BİR ARAYA GELDİK. ÇALIŞMALARINDA SÜREKLİ KOORDİNELİ OLARAK VATANDAŞIN İSTEKLERİNE YERİNDE VE ZAMANINDA ÇÖZÜMLER ÜRETTİK. İKİ BELEDİYE BAŞKANIMIZDA YAPTIĞI ÇALIŞMALARI İLE YÖREMİZDE PARMAK İLE GÖSTERİLEN , ÖRNEK BİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ OLMUŞTUR. BU VESİLE İLE DE BİZLERE VE İLÇE BAŞKANI OLMAM SEBEBİ İLE ŞAHSIMIZA BU HAKLI GURURU YAŞATAN KIYMETLİ BAŞKANLARIMIZA AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM. TEŞKİLAT OLARAK İKİ BELEDİYE BAŞKANIMIZIN HER DAİM YANINDAYIZ VE OLMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ. BELEDİYE BAŞKANLARIMIZA GÖSTERMİŞ OLDUĞU BAŞARILARDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM. ‘’ DEDİ

Kaynak: (Afyon Yerel Basın ( Ahmet Uçmak ) ) - Afyon Yerel Basın ( Ahmet Uçmak ) Editör:
 
Etiketler: “BAŞKAN, KARAGÖZ, İHSANİYE, ZİYARETİ, GERÇEKLEŞTİRDİ”,
Yorumlar
Afyon
Kar Yağışlı
Güncelleme: 13.12.2018
Bugün
-5° -
Cuma
-
Cumartesi
-
Afyon

Güncelleme: 13.12.2018
İmsak
06:30
Sabah
08:00
Öğle
12:59
İkindi
15:23
Akşam
17:46
Yatsı
19:09
Basın İlan Kurumu

Haber Yazılımı