301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Ocak 2018 - Cumartesi 03:52
 
“En büyük gücümüz Milletimizin desteği”
Afyonkarahisar merkezde esnafı ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, istek ve taleplerini dinlediği esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla gündemi değerlendirdi. Afrin operasyonunu başarıyla yürüten Mehmetçiklerin tüm dünyayı Türkiye’ye imrendirdiğini ifade eden.
AFYON HABER Haberi


Afyonkarahisar merkezde esnafı ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, istek ve taleplerini dinlediği esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla gündemi değerlendirdi. Afrin operasyonunu başarıyla yürüten Mehmetçiklerin tüm dünyayı Türkiye’ye imrendirdiğini ifade eden Özkal; Türk Milletinin operasyona verdiği desteğin, Türkiye’nin en büyük gücü olduğunu söyledi.

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, kent merkezinde esnafı ziyaret ederek, istek ve talepleri dinledi. AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana hem işadamları ve sanayicileri hem de esnafı sıklıkla dinlediğini, esnafın sorun ve sıkıntılarının çözümüne yönelik politikalar üretmeye çalıştığını ifade eden Milletvekili Hatice Özkal, kısa süre içinde TBMM’de esnafı da ilgilendiren pek çok ekonomik düzenlemeyi içerecek yeni bir torba yasanın ele alınacağını söyledi.

 

Vatandaşın refahının esnafa yansıdığına değinen Milletvekili Özkal, “AK Parti olarak her zaman önceliğimiz milletimizin refahı. Esnafımız, bizler için her açıdan çok önemli. Hem istihdam yaratma hem toplumun önemli bir parçasını oluşturma hem de ülkemiz içindeki ekonomik çarkların dönmesini sağlayan esnafımızın sorunlarına yönelik sık sık kendileriyle bir araya gelmeye çalışıyoruz. Dinlediğimiz talep ve sıkıntıları, hükümetimize ve partimizin yetkili organlarına iletiyoruz. Kısa bir süre içinde asgari ücret desteğinden teşviklere kadar pek çok düzenlemeyi içeren bir torba yasayı TBMM’de ele alacağız. Çalışan, büyüyen ve güçlenen Türkiye’den, dost düşman herkes çekiniyor. İnşallah el birliğiyle hep birlikte daha çok çalışacak hem büyüme rakamlarımızı hem de vatandaş ve esnafımızın refahını çok daha üst noktalara taşıyacağız ” dedi.

 

Afrin operasyonuna destek vererek, teröristlerin olduğu her yerin terörden temizlenmesini isteyen esnaf ve vatandaşlara teşekkür eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Özkal, Türk Milletinin operasyonlara verdiği desteğin hükümete ve kahraman Mehmetçiklere güç verdiğini söyledi. Türkiye’nin sabrının zorlayanların şimdi Türkiye’nin askeri başarısını imrenerek izlediğini ifade eden Milletvekili Özkal; vatandaşlardan sosyal medyada yer alan habere inanılmamasını istedi. Terör örgütü ve onun yandaşlarının internet üzerinden alçakça iftarlarla Türkiye’yi suçladığını hatırlatan Özkal, “Hükümetimiz terörle sonuna kadar mücadele etmeyi sürdürecek.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi son terörist etkisiz hale gelene kadar bu mücadeleye devam edeceğiz. Operasyonlarımız uluslararası hukuka uygun şekilde gerçekleşiyor. Bu süreçte o ne demiş, bu ülke ne söylemiş bizi ilgilendirmiyor. Türk Milleti operasyonlar konusunda hükümetimizin arkasında. Bu hükümetimize terörle mücadele konusunda daha da güç veriyor. Sizlere de verdiğiniz destek için teşekkür ediyor, kahraman Mehmetçiklerimiz için dua etmenizi bekliyoruz.

Terör yanlıları, milletimizi birbirine düşürmek ve ülkemizin imajını zedelemek için internet ve sosyal medya üzerinden kara propaganda yapıyor. Vatandaşlarımızın bu kara propagandalara karşı dikkatli olmaları ve gördükleri olumsuz içerikleri emniyet birimlerine iletmelerini rica ediyorum” şeklinde konuştu.

 
Kaynak: (Afyon Yerel Basın ( Ahmet Uçmak ) ) - Afyon Yerel Basın ( Ahmet Uçmak ) Editör:
 
Etiketler: “En, büyük, gücümüz, Milletimizin, desteği”,
Yorumlar
Afyon
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 24.03.2019
Bugün
-4° -
Pazartesi
-3° - 11°
Salı
-2° - 16°
Afyon

Güncelleme: 23.03.2019
İmsak
05:26
Sabah
06:50
Öğle
13:12
İkindi
16:37
Akşam
19:21
Yatsı
20:38
Basın İlan Kurumu

Haber Yazılımı