301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Şubat 2019 - Salı 19:57
 
MİNİKLERE TOPLU ULAŞIM KURALLARI EĞİTİMİ
Afyonkarahisar Belediyesi, Ulaşım Müdürlüğü bünyesinde faaliyet vermeye başlayan halk otobüslerimizde Doğa Koleji 2. Sınıf öğrencilerine eğitim verildi. Öğrenciler halk otobüslerine binerek Hayat Bilgisi dersinde işlenen ‘‘Taşıtlarımızı Tanıyoruz ve Trafikte Güvenli Hayat için Kurallara Uyuyoruz’’ konu üzerinde halk otobüslerinde uygulamalı olarak eğitim aldı.
GÜNDEM Haberi


Afyonkarahisar Belediyesi, Ulaşım Müdürlüğü bünyesinde faaliyet vermeye başlayan halk otobüslerimizde Doğa Koleji 2. Sınıf öğrencilerine eğitim verildi. Öğrenciler halk otobüslerine binerek Hayat Bilgisi dersinde işlenen ‘‘Taşıtlarımızı Tanıyoruz ve Trafikte Güvenli Hayat için Kurallara Uyuyoruz’’konu üzerinde halk otobüslerinde uygulamalı olarak eğitim aldı.

ÖĞRETMENLER TOPLU ULAŞIMIN FAYDALARINI ANLATTI

         Eğitimlerde öğrencilere, toplu taşıma araçlarının daha güvenli kullanılması için uyulması gereken kurallar ile toplu ulaşımının kente çevreye ve ülke ekonomisine sağladığı faydalar hakkında bilgi aktarıldı. Ayrıca eğitimde öğrencilere Doğa Koleji ilkokul bölümü öğretmenlerinden Yılmaz Kırman ve Rüveyda Eran’da toplu taşıma araçlarında uyulması gereken kuralları öğrencilere aktardı. Öğrencilere yaşlı, hamile ve engelli yolculara verilmesi gereken öncelik ve bu yolcularımızın oturması gereken koltuklar gösterilerek bilinçlendirildi. Çocukların otobüs içerisindeki yaşadıkları heyecan görülmeye değerdi.Eğitimin sonunda Doğa Koleji öğretmenleri ve yetkilileri otobüs işletmesine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Afyon Haber Merkezi
 
Etiketler: MİNİKLERE, TOPLU, ULAŞIM, KURALLARI, EĞİTİMİ,
Yorumlar
En Çok Okunanlar
Afyon
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 02.04.2020
Bugün
- 14°
Cuma
- 12°
Cumartesi
- 15°
Afyon

Güncelleme: 01.04.2020
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Basın İlan Kurumu

Haber Yazılımı