301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Temmuz 2021 - Salı 10:11
 
Emirdağ Selman-i Farisi Kültür Evi’nde bayram bereketi
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun talimatları ile restore edilerek hizmete giren
Haberi


Emirdağ Selman-i Farisi Kültür Evi’nde bayram bereketi

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun talimatları ile restore edilerek hizmete giren Emirdağ Selman-i Farisi Kültür Evi’ni bayram süresi boyunca 3 bin 172 kişi ziyarette bulundu. Gelen ziyaretçilere Emirdağlı yazarların eserlerinden bin 146 adet kitap hediye edildi.

 

 

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in destekleri ile Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun girişimleri ile ‘Emirdağ Selman-ı Farisi Kültür Evi’ geçtiğimiz günlerde hizmete girmişti. Başkan Koyuncu, eski İnkılap İlkokulunu restore ederek, ilçenin tarihi ve kültürünü ‘Emirdağ Selman-ı Farisi Kültür Evi’nde yaşatıyor. Bayram boyunca açık kalan Selman-ı Farisi Kültür Evi’ne vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlar, ilçenin tarihine ve kültürüne sahip çıkan başkan Koyuncu’ya teşekkür ettiler.

 

Vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi

Emirdağ Selman-ı Farisi Kültür Evi’nin bayram boyunca yoğun ilgi gördüğünü söyleyen Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, “Gelenek ve göreneklerimizden ve tarihten izler taşıyan, geçmişten geleceğe yolculuk yaptıran ‘Selman-ı Faris-i Kültür Ev’imizi bayram süresi boyunca 3 bin 172 kişi ziyarette bulundu. Gelen ziyaretçilerimize Emirdağlı yazarlarımızın eserleri olan bin 146 adet kitap hediye ettik. Vatandaşlarımızdan olumlu geri dönüşümler aldık. Bu da bizi oldukça memnun etti” dedi

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Emirdağ, Selman-i, Farisi, Kültür, Evi’nde, bayram, bereketi,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Basın İlan Kurumu
Haber Yazılımı