301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Eylül 2021 - Salı 00:54
 
Kardeş Kal Türkiye Platformu Afyonkarahisar’da toplandı
Kardeş Kal Türkiye Platformunun Genel Başkanı ve Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın
Haberi


Kardeş Kal Türkiye Platformu Afyonkarahisar’da toplandı

 

 

Kardeş Kal Türkiye Platformunun Genel Başkanı ve Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dünürü Orhan Uzuner'in, katılımlarıyla , İlimizin Gözde turizm merkezlerinden olan Frig Vadisi Emre Gölü sosyal tesislerinde, Afyonkarahisar İl temsilcisi Mustafa Demirhöyük ve diğer bölgelerden gelen il temsilcilerinin katılımıyla 7 .Bölge toplantısı yapıldı.

 

Mustafa Demirhöyük'ün açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, Genel Başkan Orhan Uzuner’in, Derneğin amacı ve gayesi hakkında katılımcılara detaylı olarak bilgiler vermesiyle devam etti.

Toplantıda eski KİPTAŞ Genel Müdür yardımcısı ve aynı zamanda yazar , Emin Batur tarafından da ülke gündemine yönelik bilgilendirme konuşması yapıldı.

Amacımız Ülkemizde Birlik ve beraberliği pekiştirmek;

Toplantı esnasında Telsiz, bas konuş ve Radyo sistemleri aracılığıyla iller arası deneme amaçlı iletişim kurularak katılımcılara canlı olarak bilgilendirmeler yapıldı.

Orhan Uzuner öncülüğünde 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından hayata geçirilen Sivil Toplum kuruluşu Kardeş Kal Türkiye ve Yara sar derneğinin amacının ülke genelinde her ildegönüllü grup üyeleri sayesinde, sahip olunan iletişim araçları ile, olası bir kalkışma ya da darbe girişiminde halkı, radyo, , siren, telefon, telsiz, uydu telefonu, megafon, çatı sireni vs araç gereçlerle bilgilendirip meydanlara sevk etme amacı taşındığı belirtildi.

Ayrıca olağanüstü durumlarda Dron marifetiyle taşınabilir ve sabit enerji üreten ve depolaya bilen ekipmanlar ile iletişim kurularak ışık, ses ve görüntü almanın hedeflendiği bildirildi.

Afyonkarahisar il Temsilcisi Mustafa Demirhöyük’ün kapanış konuşmasının ardından toplantı sonrası, Misafirlere Frig vadisi bölgesi gezdirildi. İlimizde gördüğü ilgi ve alakadan dolayı çok memnun olan Genel Başkan Orhan Uzuner ve ekibi, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek ilimizden ayrıldılar.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kardeş, Kal, Türkiye, Platformu, Afyonkarahisar’da, toplandı,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Basın İlan Kurumu
Haber Yazılımı