301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Temmuz 2021 - Cumartesi 12:36
 
ZEYBEK BAŞKAN ALİİHSANPAŞA MAHALLESİ´NDE
ALİİHSANPAŞA MAHALLESİ MUHTARLIK HİZMET BİNASI AÇILDI…
BELEDİYELER Haberi


 ZEYBEK BAŞKAN ALİİHSANPAŞA MAHALLESİ'NDE

           ALİİHSANPAŞA MAHALLESİ MUHTARLIK HİZMET BİNASI AÇILDI…     

         Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek Cuma ziyaretlerini sürdürüyor. Her hafta farklı bir mahallede vatandaşlar ile buluşan Başkanımız, bu kez de Aliihsanpaşa Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

        Başkanımız Mehmet Zeybek’e ziyaretlerinde AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkan Yardımcılarımız Murat Öner ve Süleyman Karakuş, AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz ve Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur eşlik etti. Başkanımız Zeybek ve Milletvekilimiz Yurdunuseven, Cuma namazını Aliihsanpaşa Camii’nde eda ettikten sonra mahalle sakinleri ile buluştu. Başkanımız Zeybek, vatandaşların talep ve önerilerini yerinde dinleyerek, istişarelerde bulundu.

         Başkanımız Zeybek, mahalledeki temaslarının ardından Valimiz Gökmen Çiçek, AK Parti Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye Başkan Yardımcılarımız Murat Öner ve Süleyman Karakuş ve çok sayıda vatandaşla birlikte muhtarlık hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi.

“HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ”

        Uyum ve iş birliğini yansıtan açılış töreninde konuşan Başkanımız Zeybek, muhtarların taleplerini yerine getirmek için her zaman hazır olduklarını belirterek; “Göreve geldiğimiz andan itibaren muhtarlarımıza müstakil bir muhtarlık binası yapmayı hedefliyorduk. Söz verdiğimiz gibi Aliihsan Paşa Mahalle Muhtarlığı Binası yapımı tamamlandı ve halkımızın hizmetine sunuyoruz. Mahalle muhtarlığı binamızın güzel işlere imza atmasını, burada görev yapan arkadaşlarımızın da faydalı hizmetler yapmasını temenni ediyorum, hayırlı olsun” dedi.

“MUHTARLARIMIZ BİZİM CUMHURBAŞKANIMIZIN TEMSİLCİLERİDİR”

       Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven ise Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in taleplere karşılık vermek için her zaman halk ile iç içe olduğunu söyledi. Yurdunuseven, şöyle konuştu; “Her hafta olduğu gibi Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ile birlikte mahallelerimize yaptığımız ziyaretlere devam ediyoruz. Başkanımız ile birlikte sorunları yerinde tespit ederek hemşerilerimizle buluşuyoruz. Mahalle muhtarlığı binamız hizmete hazır hale getirildi. Aliihsanpaşa Mahalle Muhtarlığı binası tüm talebe cevap verecek, Türkiye’ye örnek olacak bir bina oldu. Muhtarlarımız bizim Cumhurbaşkanı’mızın temsilcileridir. Başkanımız Mehmet Zeybek başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”

“ÇALIŞKAN BELEDİYENİN ÇALIŞKAN BAŞKANI”

         Başkanımız Zeybek’in verimli ziyaretler yaparak yatırımlarını hız kesmeden sürdürdüğünü aktaran Valimiz Gökmen Çiçek, kurumlar arasındaki uyumun yatırımlara yansıdığını belirtti. Valimiz Çiçek, “Belediye Başkanımız ve muhtarımızın talebi doğrultusunda; güzel bir konumda, bahçesi olan, talebi karşılayan muhtarlığımıza ve vatandaşlarımıza yakışır bir yer yaptığı için Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Cuma namazı sonrası yaptığımız ziyaretler çok verimli geçiyor. Yine güzel bir açılışta birlikteyiz. Belediye olarak hiçbir mahalleyi ihmal etmemeye çalışıyorlar, gönüllere dokunuyorlar. Özellikle yapılan bu binanın bahçeli olması beni çok mutlu etti. ‘Çalışkan Belediyenin Çalışkan Başkanına’ sonsuz teşekkür ediyorum, hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ZEYBEK, BAŞKAN, ALİİHSANPAŞA, MAHALLESİ´NDE,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Basın İlan Kurumu
Haber Yazılımı