301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Künyemiz

KAYA MEDYA GRUP

RADYO 03 - RADYO LOJİK - AFYONTÜRK TV - AFYON HABER MERKEZİ

 

Sahibi / Grantee

KAYA Medya Grup adına;

Kadir KAYIŞCI

info@kayamedya.com.tr

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Betül ŞEN

betulsen@kayamedya.com.tr

 

Haber Editörleri / News Editors

Murat AKTAŞ

murataktas@kayamedya.com.tr

 

Mali Müşavir / Financial Advisor

Mevlüt ÖZPINAR

mevlutozpıinar@kayamedya.com.tr

 

Reklam / Advertise

Ömer ACAR

reklam@kayamedya.com.tr

0530 933 88 03

 

Radore / Hosting

TE Bilişim

Yazılım / Software

TE Bilişim

Uygulama Geliştirici

Ömer BAĞLAN

 

Adres ve İletişim / Contact

Yenişehir Mah. Bakü Caddesi B 6 /1 264

Pendik / İSTANBUL

info@kayamedya.com.tr

WhatsApp İhbar Hattı: 0 530 933 88 03

 

İlçe Temsilcileri:

Çay : Mustafa BOSTANCI

mustafabostanci@kayamedya.com.tr

Bolvadin: Hasan ÜLKER

hasanulker@kayamedya.com.tr

Vergi Dairesi: Pendik

Vergi No: 24634045558

Ticaret Odası: İSTANBUL Ticaret  ve Sanayi Odası

 

YASAL UYARI

©️ Copyright 2020 afyonpostasi.com.tr tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde afyonpostasi.com.tr'e aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. afyonpostasi.com.tr web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

afyonpostasi.com.tr’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili afyonpostasi.com.tr, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.www.afyonpostasi.com.tr üzerinde köşe yazarlarının yazdıkları yazılar www.afyonpostasi.com.tr'yi ve sahiplerini bağlamaz. Burada sorumluluk köşe yazarlarına aittir. Aynı şekilde www.afyonpostasi.com.tr üzerindeki bir haber, köşe yazısı yada her türlü içeriğe yapılan yorumlar www.afyonpostasi.com.tr'yi bağlamaz, burada sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on afyonpostasi.com.tr. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on afyonpostasi.com.tr are opened on a new page. afyonpostasi.com.tr does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

 

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Basın İlan Kurumu
Haber Yazılımı